Üretim

Üretim Politikası


ÜRETİM POLİTİKASI

Hassan Yapı şirketi olarak; kompakt küvet aksesuarları, kulplar, menteşeler, gergiler, rulmanlar, kapı stopları, havluluklar, kilitler ve plastik aksesuarları, kabin sistemlerini verimli, sürdürülebilir, kaliteli ve farklılık sağlayan yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ve müşterinin çıtasını yükseltmeyi amaçlar.

Hassan Yapı deneyimli ekibiyle müşterileri için en uygun çizimleri sunar. Müşterilerin özgün ihtiyaçlarına yenilikler, çözümler sunabilmek için endüstrideki gelişmeleri takip eder. Prototip aşamasından itibaren müşterilerine her zaman destek olan Hassan, tasarım süreçlerini geliştirmek için çalışır ve kaynaklarını verimli kullanabilmek için süreç çalışmaları yapar.

Hassan’da üretim parçaların tasarımı ve bu tasarımın doğrulanmasıyla başlar. Elde edilen çıktılara müşteri özel isteklerine göre zamak, pirinç ve ABS olarak Hassan bünyesinde imal edilir. Üretimde kullanılan modeller kontrol edilir ve korunur.

Hassan ürünleri ve müşterilerin teknik resimlerinden solidworks ve solidcam 2017 programları kullanılarak model ve parça tasarımları yapılır.

Model yapımı CNC tezgahların da CAM programı ile işlenir. Deneyimli çalışanlar tarafından tesviye işlemleri tamamlanarak üretime hazır hale getirilir.


Hasan Hüseyin BÜYÜKUSTA

Genel Müdür

DOKÜMAN KODU: PT.İDİ.04 ONAY TARİHİ: 17.01.2018 REV: 00